Zpět na úvodZpět na úvodZpět na úvod

Nuda v družině? Ani nápad!

25.09.2019 / 11:16

Nuda v družině?  Ani nápad!

Školní družina je místo, kde děti po skončeném školním vyučování regenerují síly, odpočívají, doplňují si znalosti formou her, vycházek, získávají drobné pracovní dovednosti, dostávají prostor k rozvoji svých zájmů. Cílem výchovně vzdělávací práce je vychovávat děti k smysluplnému využívání volného času, všestranně rozvíjet osobnost dítěte, osvojovat si základy slušného chování a vystupování.

U nás na VÍTĚZNÉ má družina k dispozici pět samostatných heren, vybavené bezpečným a funkčním nábytkem, moderní audiovizuální technikou a každý školní rok přikupujeme nové stolní a společenské hry, didaktické hry, knihy, hračky a stavebnice dle potřeb a zájmů dětí. K naší činnosti také využíváme ostatní prostory školy – bazén, kuchyňka, sportovní hřiště u školy, atrium, keramická dílna.

Organizujeme pravidelnou činnost jednotlivých oddělení – plavání, kroužek hry na flétnu, kroužek práce na PC na DDM, dopravní výchovu na dopravním hřišti a pořádáme také širokou nabídku příležitostných akcí – zájezdy, výlety na kole i pěšky, návštěvy kin a muzeí, cvičení ve fitcentru, vaření a pečení v kuchyňce, drakiáda, maškarní karneval, pexesování, puzzliáda …a na konec školního roku tradiční noc ve školní družině. Naší snahou je rozmanitost obohacující a rozvíjející dětskou osobnost a umožňující dětem prožívat radostné chvíle, jistotu a bezpečí.

Zpět na školu Školní jídelna Sportovní hala Plavecký bazén Školní družina