Zpět na úvodZpět na úvodZpět na úvod

Prázdninový letní provoz ŠD 2020

31.05.2020 / 19:55

Vážení rodiče,

nabízíme vám plán činností a výletů na jednotlivé dny posledních prázdninových dnů. Přihláška je závazná, prosíme, abyste v případě změny vaše dítě den předem omluvili.

ČTVRTEK 20.8. – 6:30-16hod. Zámek Náměšť na Hané

Výlet vlakem a návštěva zámku. V případě pěkného počasí si opečeme špekáčky přímo v Náměšti. V opačném případě návrat do Litovle a plavání na školním bazénu. Cena: 90Kč- zahrnuje jízdné, vstupné, špekáčky nebo plavání. Příchod do školy nejpozději do 8:00hod. V 8:30hod. odjezd vlakem. Návrat do ŠD 15:45hod.

PÁTEK 21.8. – 6:30-16hod. Cyklovýlet Horka nad Moravou – Lovecká chata

Celodenní výlet na kolech. Odjezd od školy v 9 hod. Kolo v dobrém stavu, helma povinná. S sebou malý batůžek, pláštěnka, svačinka, pití. Prolézačky, lana, bobří hrad, koně. Drobné kapesné, možnost zakoupení teplého jídla. Pro zájemce minigolf (záloha na hůl 100 Kč). Návrat kolem 15hod.

PONDĚLÍ 24.8. – 6:30-16hod. Mladeč jeskyně Podkova, Čertův mlýn, Rytířská síň

Pěší turistický výlet. Sraz všech dětí nejpozději do 9 hod. ve ŠD. Cesta přes Sobáčov (zastavení u rybníka, možnost občerstvení). S sebou: sportovní oblečení a obuv, pláštěnka, svačinka na celý den. Dle počasí a kondice dětí možná cesta zpět autobusem( 9Kč), drobné kapesné dle vašeho uvážení. V Mladči opékání špekáčků, špekáčky i pečivo si děti přinesou. Po návratu vodní hrátky na šk.bazénu (15Kč).

ÚTERÝ 25.8. – 6:30-16hod. Hanácké skanzen Příkazy

Odjezd linkovým autobusem v 10 hod. Komentovaná prohlídka. Po návratu do školy vodní hrátky na školním bazénu. S sebou : batůžek, pláštěnka, svačinka na celý den, kapesné. Věci na plavání zvlášť v tašce, necháme ve škole. Cena celkem: 70Kč.

STŘEDA 26.8. – 6:30-14hod. Cyklovýlet Nový dvůr

Dopolední výlet na kolech za zmrzlinou „z kravína“, drobné kapesné s sebou. Helma povinná. Svačinka na celý den. Po návratu vodní hrátky na školním bazénu – 15 Kč.

ČTVRTEK 27.8. – 6:30-14hod. Muzeum Litovel

Hry, soutěže, tvoření v družince. Návštěva muzea s průvodcem (20Kč). Po návratu vodní hrátky na školním bazénu (15 Kč). Časově stíháme oběd ve školní jídelně – možnost individ. přihlášení .

PÁTEK 28.8. – 6:30-14hod. Keramické tvoření v ŠD

Aktivity v družince, práce s hlínou v keramice (30Kč). Dle počasí - pobyt na dětském hřišti, hry venku. Vodní hrátky na školním bazénu (15Kč). Možnost obědu ve školní jídelně.

PONDĚLÍ 31.8. – 6:30-14hod. Bowling v Relaxu Litovel

Dopol.bowl.turnaj na ukončení prázdnin (od 11hod). Po návratu plavání na školním bazénu. Cena celkem: 50 Kč. Svačinku, drobné kapesné. Oběd nestihneme.

V případě zájmu o jednotlivé výlety přihlašujte, prosím, své děti na telef.čísle 605 843 493 nebo 723 276 192 do konce června. Děti, které chodí do školy, dostanou přihlášku písemnou formou.

Zpět na školu Školní jídelna Sportovní hala Plavecký bazén Školní družina