Zpět na úvodZpět na úvodZpět na úvodZpět na úvod

Přihlášky a odhlášky přes internet

Odhlašování obědů

Obědy lze odhlásit osobně nebo telefonicky den dopředu od 6.30 - 13.00 h na čísle 585156283 - kancelář

nebo na mobilní telefon 739 036 073 i SMS.

Výdej obědů do jídlonosičů

Výdej obědů do jídlonosičů probíhá od 11.15 - 12.00 hod v přízemí ŠJ, pokud tento termín strávník nestihne, je možné  vyjímečně vyzvednout oběd do 14 hodin přímo ve školní jídelně

Odhlašování přes internet

Strávník může prostřednictvím www.strava.cz průběžně monitorovat stav svého kreditu, měnit druh jídla a odhlašovat a přihlašovat obědy.
Uzávěrka změn je do 13 hodin předešlého pracovního dne (objednávku na pondělí je třeba vyřídit do pátku 13 hodin).
Jídlo č. 2 mohou přihlašovat žáci od 1. do 9. třídy a dospělí strávníci, a to na pondělí, úterý, středu a čtvrtek.

Přihlášky a odhlášky v novém stravovacím systému VIS Plzeň

Pro první přihlášení přes www.strava.cz vyplní strávník do kolonky uživatel a heslo svoje příjmení a jméno vše malým písmem bez mezery a diakritiky.

Příklad

číslo jídelny 3603

uživatel: novakjosef

heslo:novakjosef

Tyto stránky stravovacího systému VIS jsme propojili se Školou OnLine.

V internetovém prohlížeči ve Škole Online stačí zvolit odkaz v menu Ostatní – Stravovací systém – Stravovací systém. Uživatel se tak automaticky přesměruje na stránky provozovatele stravovacího systému www.strava.cz . Výhodou je, že si uživatel nemusí pamatovat další přístupové údaje.

Odnášení oběda v době nemoci žáka

V případě onemocnění žáka je možné odebrat oběd do jídlonosiče pouze první den nemoci, na další dny je nutné dítě ze stravování odhlásit. Pokud si rodiče přejí obědy pro nemocné dítě odebírat i v dalších dnech (nejedná-li se o infekční nemoc) bude cena oběda zahrnovat kromě finanční normy na potraviny i plné náklady věcné a mzdové. V souladu s vyhláškou 107/2005 zajišťuje škola stravování pro žáky pouze ve dnech jejich pobytu ve škole,v případě, že žák odebere stravu v době nemoci nebo nebude odhlášen, stává se cizím strávníkem a je nutné zaplatit stravné bez dotací v plné ceně včetně režií.

Zpět na školu Školní jídelna Sportovní hala Plavecký bazén Školní družina