NOVÝ WEB ZDE


Zpět na úvodZpět na úvodZpět na úvodZpět na úvodZpět na úvodZpět na úvodZpět na úvodZpět na úvodZpět na úvodZpět na úvod

20 let budovy naší školy

zmenšené modré bez čáry

Oslavujeme 20. výročí budovy naší školy

2. září 2022 to bude 20 let, co do nové budovy naší školy vešli poprvé žáci, vyučující a zaměstnanci tehdejší ZŠ Opletalova ul. I po 20 letech jsou vnitřní i vnější prostory školy stále krásné, opečovávané a nově vybavované… Každý, kdo naší školou prochází, žasne nad jejím kouzlem…

Jak budeme 20. výročí oslavovat?

Protože nevíme, jak nás v novém školním roce 2021/2022 zasáhne coronavirus a distanční výuka, rozhodli jsme se, že začneme s oslavami již od září, a to vzpomínkami a drobnými projekty žáků. Články budeme postupně publikovat na těchto webových stránkách.

Ať se našim žákům a všem zaměstnancům během nového školního roku 2021/2022 vše daří!

bitmapa modrá

 

Pokračujte na:
Školní jídelna Sportovní hala Plavecký bazén Školní družina
Škola Online

Pro školy