1. místo Adama Krejčího v krajském kole OVOV

12.06.2017 / 12:24

1. místo Adama Krejčího v krajském kole OVOV

6. 6. 2017 v Hranicích.

Výborného výkonu dosáhl Adam Krejčí v krajském kole OVOV, které se konalo 6. 6. 2017 na atletickém stadionu v Hranicích. Ve své kategorii zvítězil a postupuje do republikového finále. Adam závodil současně i za družstvo ZŠ Vítězná Litovel, které skončilo na velmi pěkném 5. místě ze 14 škol.  Družstvo závodilo ve složení Adam Krejčí 8. B, Patrik Gallas 6. B, Leoš Rozsypal 6. B, Tomáš Knébl 6. B, Natálie Kuxová 7. B, Anna Kubálková 6. B, Agáta Látalová 6. B a Veronika Smékalová 6. B. Letos se závodilo v 6 disciplinách všestrannosti. : běh na 6Om , 1000m , hod kriketovým míčkem, skok daleký, shyby,  sedy-lehy 2min. Závody probíhaly pod patronací mistryně světa Š. Kašpárkové a trenéra M. Pogányho. Závodníkům blahopřeji a děkuji za reprezentaci školy.

Mgr. Anna Rakowská,

uč.Tv ZŠ Vítězná Litovel