NOVÝ WEB ZDE

Zpět na úvodZpět na úvodZpět na úvodZpět na úvodZpět na úvodZpět na úvodZpět na úvodZpět na úvodZpět na úvodZpět na úvod

2. místo žáků ZŠ Vítězná v okresním kole OVOV v Olomouci

29.04.2014 / 16:58

Dne 23. 4. 2014 se družstvo naší školy ve složení V. Stoppaniová, N. Fabiánová, Š. Rosmannová, P. Pěrušková, J. Šana, T. Laža, D. Vykydal a T. Nantl  zúčastnilo III. ročníku okresního kola OVOV pod patronací olympioniků Šárky Kašpárkové a Gejzy Valenty. Na atletickém stadionu v Olomouci se závodilo v 6 disciplínách všestrannosti – 60 m, švihadlo, kliky, trojskok, hod medicinbalem a 1000 m. Po chybách ve zpracování výsledků se družstvo umístilo na 2. místě v konkurenci 11 škol a postupuje do krajského kola! Velký úspěch v jednotlivcích dosáhla děvčata Viola Stoppaniová, Š. Rosmannová a K. Labounková, která ve své kategorii byla druhá. J. Šana ve své kategorii zvítězil a všichni postupují do krajského kola, které se koná 10. 6. 2014 v Hranicích na Moravě. Děkuji všem žákům za bojovnost a přeji co nejlepší sportovní výkony v krajském kole.