7. C v divadle

16.04.2015 / 14:49

7. C v divadle

Když jsme si v občanské výchově povídali o tom, jak se chovat v divadle, napadlo nás, že bychom si to mohli vyzkoušet na vlastní kůži. Paní učitelka zajistila vstupenky a v pátek 10.4. se většina z nás sešla v pět hodin na autobusovém nádraží, abychom se společně vypravili do Olomouce na představení Noc na Karlštejně. Šlo v něm o to, že na Karlštejn nesmí vstoupit žádná žena a tak se královna, aby se potkala se svým zaneprázdněným manželem Karlem IV., rozhodla, že se tam dostane v přestrojení, z čehož vznikaly vtipné situace. Všem se to moc líbilo. Nejen představení, ale i divadlo samotné. Zvládli jsme i společenské chování.

Po představení jsme navštívili restauraci  McDonald, abychom završili společně strávený večer. Domů jsme přijeli pozdě, ale protože následovala sobota, nikomu to nevadilo.

Drahomír Trunečka, 7. C