ADOPCE MLÁDĚTE LENOCHODA DVOUPRSTÉHO Z OLOMOUCKÉ ZOO

12.09.2021 / 10:20

Žáci z 9. B se rozhodli uspořádat sbírku na mládě lenochoda dvouprstého ze ZOO Olomouc. Dostalo se nám cti, pojmenovat lenochoda a zvolili jsme jméno „NERO“.  Nápad sponzorovat toto krásné a milé zvíře se zrodil, když během pandemie byly zavřené zoologické zahrady. Chtěli tak podpořit alespoň menší finanční částkou nějaké zvířátko. Už několikátým rokem žáci naší školy dobrovolně přispívají a pomáhají ZOO nejen finančně, ale účastní se i prospěšných úklidových akcí v rámci environmentální výchovy.

Touto iniciativou se zároveň připojujeme k 20. výročí naší ZŠ.

ZOO Olomouc za sponzoring věnovala naší třídě volné vstupy. ZOO Olomouc děkujeme a rádi budeme ve spolupráci i nadále pokračovat.

Mgr. Andrea Švecová

IMG_20210909_093254_edit_2139539719144363