Běh Litovelským Pomoravím

27.04.2016 / 20:26

Běh Litovelským Pomoravím

20. dubna 2016 žáci ZŠ Vítězná Litovel ve velmi chladném počasí závodili v orientačním běhu Litovelským Pomoravím. Tříčlenná družstva dívek a chlapců, na trati dlouhé asi 4km, plnila na 8 stanovištích různé úkoly. Nejlépe si vedlo družstvo dívek –  Lucie Hlinková, Helena Barančíková a Natálie Kuxová, které zvítězilo. Družstvo starších chlapců se umístilo na 3. místě – Tomáš Nantl, Tobiáš Stejskal a Nicolas Švec. V hodnocení škol jsme zvítězili před ZŠ Uničov a ZŠ Mohelnice a získali jsme putovní pohár. Děkuji závodníkům za výborné výkony a reprezentaci naší školy.

Mgr. Anna Rakowská

beh_pomoravim_20160420_115753 beh_pomoravim_20160420_120034 beh_pomoravim_20160420_120116