Benjamínek je opět zlatý, Mládí je stříbrné!

31.05.2017 / 21:23

Benjamínek je opět zlatý, Mládí je stříbrné!

V pátek 31. března 2017 se konal 27. ročník soutěžní přehlídky dětských pěveckých sborů v Uničově, na který se již od ledna připravovaly oba naše sbory: Benjamínek a Mládí při ZŠ Vítězná.

Celý soutěžní den se nesl v pohodové atmosféře. Rozezpívání, soustředění, čekání, pak ještě vystoupení ostatních sborů, než porota sdělí výsledky… a moc rádi se s vámi podělíme o velikou radost – DPS Benjamínek, ve kterém zpívají děti z 1. – 5. tříd, se ve své kategorii umístil stejně jako loni na příčce nejvyšší – ve zlatém pásmu! Je to krásný úspěch doplněný skutečností, že je Benjamínek vybrán jako náhradník do letošního celostátního kola!

Starší děti ze 4. – 8. tříd, které zpívají v DPS Mládí, předvedly milý a soustředěný výkon a právem jim za to náleží umístění ve stříbrném pásmu. Zajímavé je, že v jejich kategorii zlaté pásmo nebylo uděleno.

Oba naše sbory na klavír brilantně doprovázel pan Jiří Absolon, za což mu moc děkujeme. Také bychom se neobešli bez podpory našich rodičů a pedagogů.

Chtěla bych tímto všem sboráčkům poděkovat za reprezentaci školy i města a také pozvat všechny čtenáře na náš Výroční koncert, který se koná ve čtvrtek 1. června v 17 hod. v Koncertním sále MK Litovel.

Mgr. Iveta Navrátilová,

sbormistryně DPS Benjamínek a DPS Mládí
při ZŠ Vítězná Litovel

DSC_0181 DSC_0183 DSC_0198 DSC_0201 DSC_0212 DSC_0218 DSC_0224 DSC_0230 P3312161 SP diplom Mládí 31.3.2017 ZP diplom Benjamínek 31.3.2017