Beseda Osobní bezpečnost a další zajímavá témata pro 6. ročníky

21.02.2014 / 15:58

Dne 17. 2. 2014 k nám z Krajského ředitelství policie Olomouckého kraje zavítal komisař por. Bc. Petr Čunderle, DiS.  Byli jsme seznámeni s následujícími tématy: „Osobní bezpečnost, Majetková trestní činnost, Návykové látky a Problematika silničního provozu “. Žáci se dověděli, jaké nástrahy je čekají při používání veřejných sítí, jako je např. facebook. Dále byli upozorněni, jaké tresty jim mohou hrozit při překročení zákona, k jakým závěrům může vést používání návykových látek.

Komisař děti varoval před rizikovým chováním a uváděl konkrétní příklady.

Problematika silničního provozu byla zaměřena na správné vybavení jízdních kol, děti byly poučeny, jaké bezpečnostní prvky mají používat.

Beseda byla pro žáky velkým přínosem. Moc děkujeme.

Fotogalerie na stránkách: http://zsvitezna.rajce.idnes.cz/17.2.2014_Osobni_bezpeci_-_6.tridy

Mgr. Andrea Švecová

DSC03637 DSC03639 DSC03641 DSC03642 DSC03646