Beseda PRVNÍ POMOC

13.01.2015 / 14:05

Beseda PRVNÍ POMOC

Dne 9. 1. 2015 se na naší škole v učebně přírodopisu uskutečnila beseda na téma první pomoc s paní Mgr. Máriou Kosmályovou. Besedy se zúčastnily děti, které navštěvují kroužek Mladý zdravotník. Vyzkoušeli jsme si ošetření drobných poranění, resuscitaci a naučili se, jak se v podobných situacích zachovat. Beseda byla velmi poučná,  dozvěděli  jsme se spoustu nových věcí a jsme moc rádi, že za námi paní Kosmályová přijela.  Také bychom chtěli poděkovat paní učitelce Andree Švecové, která celou besedu zorganizovala.

žákyně 9. A

Fotogalerie na stránce: