Den učitelů na ZŠ Vítězná

07.05.2013 / 14:23

Den učitelů na ZŠ Vítězná

Škola je místo, které nám všem zúčastněným přináší den co den řadu naléhavých situací. Je třeba řešit neodkladné záležitosti vzdělávací, výchovné, sociální, technické… Proto je docela obvyklé, že přestože pracujeme všichni ve stejné budově, většinou nezbývá mnoho času na chvíli se zastavit a popovídat si.

I z tohoto důvodu jsou pro nás všechny příjemná občasná společná setkání, na něž jsou srdečně zváni všichni zaměstnanci školy, a to současní, ale i ti, kteří si již zaslouženě užívají důchodu.

Letos jsme 23. dubna takto společně oslavili Den učitelů a Den matek. Úvodní program si vzali na starosti šikovní žáci a předvedli své umění taneční, zpěvácké i gymnastické. Paní ředitelka Zuzana Absolonová pak přivítala více než 70 hostů. V úvodním slovu připomněla zejména úspěchy školy za poslední dobu, nejen moderní vybavení tříd počítači a dataprojektory, ale také skvělé výsledky našich žáků, především Nikoly Vymětalové, Daniela Bazaly, Kláry Kubálkové, Richarda Foréta, Radka Müllera a Martiny Ivanové.

Všem, kdo přispěli k pohodovému prožití našeho svátečního odpoledne, za všechny pracovníky ZŠ Vítězná děkuji.

Eva Zemánková

DSCN0863 DSCN0865 P4232901 P4232921 P1210875 P1210845