Deváťáci pomáhali v ZOO OLOMOUC

20.05.2015 / 14:24

Deváťáci pomáhali v ZOO OLOMOUC

Dne 15. 5. 2015 jely třídy 9. C a 9. A do olomoucké ZOO na Svatém Kopečku. Cílem návštěvy byl úklid, který je součástí environmentální výuky a spolupráce se ZOO Olomouc.  V ZOO nás uvítala tisková mluvčí Ing. Karla Břečková. Informovala nás, v čem bude spočívat úklid ZOO. Všem rozdělila práci. Naším úkolem bylo odstranit plevel kolem výběhu dikobrazů a voliéry sovy sněžné. Do 11 hodin jsme měli vše hotovo a za odměnu nás čekalo krmení malých gepardů, které naše škola v letošním roce adoptovala. Poté nám paní učitelky Švecová a Sojková daly rozchod a mohli jsme se podívat i na jiná zvířata.

Byli jsme rádi, že můžeme zoologické zahradě tímto způsobem pomoci. Určitě se tam zase někdy rádi vrátíme!

Fotogalerie uložena na::

1 2 3 4 5 6 7 8 9 DSC07227 IMG_0531