Deváťáci z Vítězné opět v divadle

07.03.2017 / 22:43

Deváťáci z Vítězné opět v divadle

I letos se žáci nejvyššího ročníku Základní školy Vítězná vypravili do Moravského divadla Olomouc. Letos si vybrali velmi oblíbenou komedii italského dramatika Carla Goldoniho Sluha dvou pánů. Přestože představení trvalo téměř tři hodiny, herci mladé diváky opravdu zaujali. Příběh byl přímo nabitý komickými výstupy, jazykovými hříčkami a narážkami. Největší úspěch sklidil hlavní představitel Roman Vencl, který po celou dobu udržoval kontakt s mladým publikem a jistě sklidil obdiv například i za skvělý výkon na inline bruslích. Hlasitý smích z hlediště dokazoval, že pro žáky to nebylo povinné nudné dopoledne, ale příjemný zážitek a snad i inspirace k dalším návštěvám.

Jak už se stalo dobrým zvykem, naši deváťáci berou návštěvu divadla opravdu vážně a náležitě se na ni připravují. Jak jim to slušelo, můžete posoudit sami.

Mgr. Eva Zemánková, PhDr. Miroslava Vagnerová

Divadlo