DPS Benjamínek zpíval na vernisáži!

17.03.2013 / 10:15

DPS Benjamínek zpíval na vernisáži!

V sobotu 26. ledna 2013 v 15 hodin se v Muzeu města Litovel za přítomnosti starostů a hostů regionu konala vernisáž výstavy k příležitosti oslavy desátého výročí trvání Modré velryby. Je to občanské sdružení z Bílé Lhoty, které se zaměřuje na pozitivní a rozvíjející využití volného času dětí, rodin a mládeže na vesnici. Staví na jedinečnosti místního prostředí.

Naši žáci a žákyně – členové Dětského pěveckého sboru Benjamínek zde vystoupili pod vedením Mgr. Ivety Navrátilové s krásným hudebním programem, který písničkami o přírodě a o zvířátkách osvěžil celkovou atmosféru akce. Sbor doprovodily na klavír Mgr. Veronika Petrželová a Marie Mazáková.

Za dramatický kroužek vystoupil Matěj Morong, který si připravil vtipnou báseň, za níž sklidil zasloužený potlesk.

Závěrem se děti shromáždily u dortu Modré velryby a za pomoci starostu města Litovel Ing. Zdeňka Potužáka sfoukly deset svíček. Pak už následovalo hodování, nechybělo dětské „šampáňo“ a prohlídka výstavy – 10 let činnosti Modré velryby.

Libuše Kreuzziegerová, vedoucí dramatického kroužku

Mgr. Iveta Navrátilová, sbormistryně

Pozvánka MV výstava DSCN8818ořez 26.1.2013 DSCN8815 DSCN8826 DSCN8831 DSCN8843 DSCN8848 DSCN8850 DSCN8862 DSCN8878