DPS MLÁDÍ na přehlídce sborů

29.04.2013 / 14:22

DPS MLÁDÍ na přehlídce sborů

V pátek 12. dubna 2013 se členové a členky našeho Dětského pěveckého sboru Mládí zúčastnili XXIII. ročníku krajské postupové přehlídky školních dětských pěveckých sborů v Uničově. V krásném prostředí koncertní síně zazpívalo celkem 17 sborů ze základních i uměleckých škol, středních škol a kulturních zařízení olomouckého kraje.

V naší kategorii soutěžilo nejvíce sborů – sedm. Sbory se připravily opravdu svědomitě, takže porota měla těžké rozhodování. Nakonec náš sbor vybojoval umístění ve stříbrném pásmu, za což patří velký dík paní učitelce Ivetě Navrátilové, která celé vystoupení připravila.

Za klavírní doprovod děkujeme paní učitelce Pavle Dostálové z litovelské základní umělecké školy a za senzační doprovod na africký buben děkujeme Patriku Macháčkovi z 8.B. Také díky nim se vystoupení povedlo. Všichni sboráci si zaslouží velkou pochvalu za reprezentaci školy.

Jako pedagogický doprovod s námi jela paní učitelka Jaroslava Janowiaková, které moc děkujeme za podporu a fandění.

Z našeho výkonu jsme všichni měli obrovskou radost. Už se těšíme na další soutěž, na které se budeme snažit opět o co nejlepší umístění.

členové a členky DPS Mládí

diplom DPS Mládí 12.4.2013 DSC_0096 DSC_0099 DSC_0102 DSC_0103 DSCN0669 DSCN0671