Deprecated: Methods with the same name as their class will not be constructors in a future version of PHP; MailToEncode has a deprecated constructor in /var/www/clients/client13/web29/web/_common/common.php on line 488 Dvě krajská Ocenění pro naši školu - ZŠ Vítězná Litovel

Dvě krajská Ocenění pro naši školu

22.02.2018 / 14:39

SCIO testování žáků 9. ročníků z českého jazyka, matematiky a obecně studijních předpokladů není povinné. Žáci naší školy mají výhodu, že všem již tradičně tyto náklady hradí škola. Žáci a rodiče obdrží hodnotící zprávu o úrovni vědomostí a dovedností v testovaných oblastech, informace o schopnostech, ale také o nedostatcích včetně doporučení dalšího typu vzdělávání. Testování též přináší informace škole o srovnání s ostatními základními školami v ČR.

V rámci letošního testování zaznamenala naše základní škola významný úspěch. Žák 9.B třídy Jakub Kolář získal OCENĚNÍ za nejlepší výsledek v Olomouckém kraji v testování Matematiky pro deváté třídy a kvarty. Z 30 úloh, které bylo třeba vyřešit za 60 minut, vyřešil všechny správně. Žák 9.B třídy Tomáš Němeček z 30 příkladů vyřešil 29 správně a získal OCENĚNÍ za třetí nejlepší výsledek v Olomouckém kraji v testování Matematiky.

Není mnoho žáků, kteří o sobě mohou říci, že patří k nejlepším v Olomouckém kraji. Jakub a Tomáš svými znalostmi a dovednostmi to prokázali.

Za jejich skvělé výsledky v matematice jim gratulujeme!

RNDr. Miroslava Černá
vyučující matematiky