Deprecated: Methods with the same name as their class will not be constructors in a future version of PHP; MailToEncode has a deprecated constructor in /var/www/clients/client13/web29/web/_common/common.php on line 488 Elearningová výuka Čj a M pro žáky 2. stupně zdarma! - ZŠ Vítězná Litovel

Elearningová výuka Čj a M pro žáky 2. stupně zdarma!

26.03.2020 / 9:07

Vydavatelství TAKTIK uvolnilov této mimořádné situaci zdarma kompletní e-learning, který obsahuje 100 hodin výukových videí z českého jazyka a matematiky. Zahrnuje veškeré učivo 2. stupně.

Pomocí on-line výukových videí, opakování, cvičení a testů nahrazuje výklad učiva.

Stačí jen na stránkách https://vpohode.cz/cs/ kliknout vpravo nahoře na tlačítko „Vyzkoušet zdarma“ a zaregistrovat se. V ten okamžik se Vám zpřístupní veškerý obsah. Přes tlačítko „Vyzkoušet zdarma“ můžete začít s výukou.

Poznámky:
Používejte k registraci i ke spuštění programu vždy jen tlačítko vpravo nahoře "Vyzkoušet zdarma"
Program dobře funguje v prohlížeči Google Chrome

RNDr. Miroslava Černá