Jaké potraviny preferují žáci naší školy?

08.03.2013 / 15:23

Jaké potraviny preferují žáci naší školy?

Tato problematika zajímala žákyně 9.A třídy naší školy. Na stránkách www.google.cz vytvořily ve svém volném čase dotazník s otázkami týkající se stravovacího režimu žáků a oblíbenosti potravin. S vyplněním on-line dotazníku se obrátily na žáky 5. – 9. tříd naší školy. Nashromážděná data potom z internetu přenesly do Excelu. Zde je pomocí nástrojů Excelu zpracovaly. Vytvořily grafy, které vložily do Wordu na stránku formátu A3. Vznikl tak statistický plakát, který poukazuje na oblíbenost potravin žáků naší školy. Žákyně Iveta Rosmanová, Diana Krestýnová a Hana Vysloužilová při tvorbě plakátu upevnily svoje zkušenosti a nabyly nové v práci na internetu, v Excelu a Wordu.

Statistický plakát

RNDr. Miroslava Černá