Kamarádíme s prvňáčky

23.12.2016 / 10:43

Kamarádíme s prvňáčky

I v letošním školním roce se spolu setkávají „mazáci“ z devátých tříd s „benjamínky“, kteří do školy právě nastoupili. My z 9. C se kamarádíme s prvňáčky z 1. C. Jak jsme se skamarádili? Hned v prvním týdnu školy jsme je navštívili ve třídě a pomohli jsme jim vyrobit papírovou lodičku, která jim pomůže šťastně proplout úskalími školní docházky. Poté jsme je vzali na obchůzku po naší veliké škole.

Druhé setkání se uskutečnilo v tělocvičně. Pro naše prvňáčky jsme vyrobili úžasné rakety a uspořádali jsme závody v tom, komu raketa doletí nejdál. A protože se nám mezi prvňáčky líbilo, zahráli jsme si s nimi ještě několik her. Bylo to moc fajn.

Zatím poslední setkání bylo už tak trochu sváteční. Proběhlo před Vánocemi a spolu s dětmi z 1. C jsme vyrobili ozdobu na vánoční stromek. Až si ji doma děti zavěsí, určitě si vzpomenou na chvilky, které jsme strávili spolu. A jestli se nám ozdůbky povedly, posuďte sami z přiložených fotografií.

9. C

DSC_0013 DSC_0017 DSC_0019 DSC_0020 DSC_0024 DSC_0030 DSC_0035 DSC_0036 DSC_0047 DSC_0050 DSC_0056