Krajské kolo OVOV v Hranicích

11.06.2018 / 17:44

6. místo družstva ZŠ Vítězná Litovel a tři 4.místa jednotlivců v krajském kole OVOV 1. 6. 2018 v Hranicích.

Pěkného výkonu dosáhlo družstvo ZŠ Vítězná Litovel v krajském kole OVOV, které se konalo 1. 6. 2018 na atletickém stadionu v Hranicích. Družstvo ZŠ Vítězná Litovel skončilo na 6. místě ze 14 škol.  Družstvo závodilo ve složení Patrik Gallas, Leoš Rozsypal, Tomáš Knébl, Václav Najer, Anna Kubálková, Agáta Látalová, Veronika Smékalová a Barbora Burková. Závodilo se v 6 disciplinách všestrannosti: běh na 6O m, 1000 m, hod kriketovým míčkem, skok daleký, shyby,  sedy-lehy 2 min. V soutěži jednotlivců výborně závodila a ve své kategorii obsadila 4. místo A. Kubálková. Od třetího místa ji dělil pouze jeden bod. T. Knebl a V. Najer  rovněž skončili na nepopulárním 4. místě. Závody probíhaly pod patronací mistryně světa Š. Kašpárkové. Závodníkům blahopřeji a děkuji za reprezentaci školy.

Mgr. Anna Rakowská,

uč.Tv ZŠ Vítězná Litovel