Krajské kolo Soutěže školních tříd 18. ročníku EUROREBUS

24.04.2013 / 14:04

Krajské kolo Soutěže školních tříd 18. ročníku EUROREBUS

22. 4. 2013 se žáci třídy 7. A (Lenka  Obšilová, Štěpán Kratochvíl, Marek Gottwald) a 7. B (Tereza Gallasová, Tereza Molnárová, Michal Kobza) zúčastnili Krajského kola 18. ročníku Soutěže školních tříd EUROREBUS. Všechny přítomné pozdravil ředitel soutěže Mgr. Daniel Kozák. K soutěžícím promluvil i prof. RNDr. Vít Voženílek, CSc., prorektor pro informační technologie, vedoucí katedry geoinformatiky – UP Olomouc. Vedle bohatého doprovodného programu čekaly na soutěžící náročné testy, které rozhodly o konečném pořadí tohoto krajského kola. Družstvo 7. A se umístilo na pěkném 6. místě z 28 zúčastněných tříd v kategorii ZŠ01 (6. a 7. třídy ZŠ a odpovídající ročníky víceletých gymnázií). V doprovodném programu byly vědomosti Štěpána Kratochvíla odměněny krásnou cenou. Jsme rádi, že všichni zúčastnění dobře reprezentovali naši školu.

Fotogalerie uložena na: http://zsvitezna.rajce.idnes.cz/EUROREBUS_22. 4.2013/

Mgr. Andrea Švecová