Litovelské naděje

23.06.2016 / 16:05

V našem městě se stalo tradicí, že koncem června vedení města slavnostně ocení děti a mládež, kteří v daném školním roce něčím vynikli. Ať už dosáhli nadprůměrných výsledků v nějakém oboru, nebo vykonali pozoruhodný čin. V úterý 21. června bylo ocenění Litovelská naděje uděleno devíti jedincům a třem týmům.

Jsme rádi, že z naší školy byli oceněni tři jednotlivci a jeden kolektiv.

Štěpán Kratochvíl je nadaný na zpracování textů na PC, korekturu a wordprocessing. Štěpána představila paní ředitelka Mgr. Zuzana Absolonová. Adam Krejčí je všestranně nadaný sportovec, který dosahuje dobrých výsledků na řadě soutěží. Adama představila paní učitelka Mgr. Anna Rakowská. Tomáš Němeček je šikovný na informatiku, matematiku i fyziku. Klub InFyMa ze ZŠ Vítězná dosáhl značného úspěchu ve velké vědecké soutěži zaměřené na objevování a tvorbu modelů v oblasti fyziky. Tomáše Němečkai klub InFyMa představila paní učitelka RNDr. Miroslava Černá.

Všem uvedeným žákům děkujeme za reprezentaci školy a města Litovel.

RNDr Miroslava Černá

fotografie z fotogalerie http://www.litovel.eu/cs/mesto/fotogalerie/

01LITO~1 09TPNK~1 10TPNK~1 11ADAM~1 12ADAM~1 14TOMN~1 15TOMN~1 18 diplom a cena 19KLUB~1 20 klub InFyMa 25OCEN~1