Litovelské naděje 2013

30.06.2013 / 9:52

Litovelské naděje 2013

Dva žáci z naší školy získali ocenění  Litovelské naděje 2013 - Ludvík Smrček z 9.B a Valentýna Stejskalová z 9.A.

V úterý 25. 6. 2013 se v obřadní síni konal  5. ročník Litovelských nadějí. Originální pamětní zlatou plaketu a pamětní list za dosažení výrazného úspěchu v rámci školních a mimoškolních aktivit ve školním roce 2012/2013 převzali dva žáci z naší školy:

Ludvík Smrček, 15 let – kanoistika (nominace od TJ VS Litovel)
Nominován jako nejúspěšnější rychlostní kajakář své kategorie za Olomoucký kraj na OH mládeže 2013, Velkomoravská liga 2012 – 1. místo K1, Novoveský přespolák 1. místo, Mezinárodní mistrovství Moravy 3. místo; Labsko-Orlický pohár – 1. místo, 2x 2. místo a 2x 3. místo; Český pohár mládeže K2 2x 3. místo; výběr Moravy na regatě v Polsku K1 1. místo.

Valentýna Stejskalová, 15 let – moderní tanec (nominace od ZŠ Vítězná, RNDr. Miroslava Černá, třídní učitelka)
3. místo v STREET A DISCO SHOW (SOLO JUNIORS) na MČR ART, STREET a DISCO SHOW; 1. místo STRRET DANCE SHOW SOLOS female Juniors na DISCO SHOW CUP 2012 v Maďarsku.

Ludvík Smrček se ocenění nemohl zúčastnit, protože v tuto dobu reprezentoval město Litovel na soutěži v rychlostní kanoistice.  Zlatou plaketu proto převzala jeho sestra s maminkou. Paní Smrčková navíc v dopise ocenila práci třídní učitelky jejího syna, p. uč. RNDr. Miloslavu Flášarovou:

Vážená paní ředitelko!

Chtěla bych tímto oficiálně poděkovat člence Vašeho pedagogického sboru RNDr. Miloslavě Flášarové za její přístup ke svým svěřeným žáků.

Jelikož sleduje sportovní úsilí našeho syna Ludvíka Smrčka, upozornila nás v nedávné době na možnost nominace mezi Litovelské naděje a zároveň nám předala i přihlášku.

Dnes nám přišlo vyjádření, že náš syn byl nominován a 25.06.2013 v 10.hod se má zúčastnit předávání cen na radnici městského úřadu. Ráda bych Vás tímto pozvala na toto předávání, i když náš syn nebude přítomen.

V těchto dnech se totiž  bude účastnit Letní olympiády mládeže v Ostrožské Nové Vsi, včetně se svým trenérem.

Chtěla bych tak paní učitelce moc poděkovat, neboť my sami jsme neměli tušení, že něco takového v Litovli existuje a vlastně by nás ani nenapadlo syna někam nahlásit.

A i když nereprezentuje přímo Vaši školu, přesto na něj myslela.  Pro syna je to velká motivace, za kterou srdečně děkujeme a paní učitelce zvlášť.

Srdečný pozdrav

manželé Smrčkovi, rodiče Ludvíka Smrčka,  žáka 9.B