„Litovelský vodník Brčál“ 2017

19.11.2017 / 16:27

„Litovelský vodník Brčál“ 2017

V sobotu 21. října 2017 se sešly na plaveckém bazénu při ZŠ Vítězná Litovel děti z plaveckých kroužků Litovel, Mohelnice, Olomouc, Přerov a Prostějov, aby se zúčastnily 2. ročníku plaveckých závodů  o „PUTOVNÍHO LITOVELSKÉHO VODNÍKA BRČÁLA“.

Všechny děti byly zařazeny do kategorií podle věku a plavalo se šest disciplín. Ti nejmenší 50 m prsa, znak, starší 100 m prsa, znak a volný způsob.  Závod jsme zakončili štafetami, v nichž se PK Litovel umístil na třetím místě. První a druhé místo patřilo PK Mohelnice a ten si také po zásluze odvezl „vodníka Brčála“ domů.

„Litovelský vodník Brčál“ splnil naše očekávání. Děti přišli podpořit rodiče, babičky. Svoje fanoušky tu měli dokonce i plavci z Přerova.

Snahu dětí jsme ocenili medailemi, diplomy a dárečky. Nechyběla ani „malá svačinka“.

Slovíčko „děkuji“ od dětí potěší dvojnásob. Spokojenost zavládla na obou stranách a s tou jsme se rozcházeli všichni domů. Nás organizátory to nutí k zamyšlení, jaký bude příští 3. ročník a co zajímavého bychom měli pro děti nachystat, abychom je motivovali.

Hana Kaštanová

vedoucí bazénu