Deprecated: Methods with the same name as their class will not be constructors in a future version of PHP; MailToEncode has a deprecated constructor in /var/www/clients/client13/web29/web/_common/common.php on line 488 Litovelský vodník Brčál 2019 - ZŠ Vítězná Litovel

Litovelský vodník Brčál 2019

24.06.2019 / 9:52

V sobotu 15. června 2019 se sešly děti z plaveckých kroužků Litovel a  Mohelnice, aby se zúčastnily 4. ročníku plaveckých závodů  o „PUTOVNÍHO LITOVELSKÉHO VODNÍKA BRČÁLA“.

Všechny děti byly zařazeny do kategorií podle věku a plavaly se čtyři disciplíny.

Ti nejmenší 20 m VZ, starší 50m a 100 m prsa, znak a volný způsob.

Umístění plaveckých kroužků:

1. místo PK Litovel

2. místo PK Mohelnice

Plavecká soutěž splnila naše očekávání. Rodiče a prarodiče dětí byli rádi, že si děti zasoutěžily a letos obhájily vodníka Brčála, který zůstává v Litovli.

Snahu dětí jsme ocenili medailemi, diplomy, drobnými dárečky a sladkou odměnou.

Ráda bych poděkovala rodičům za pomoc a podporu dětí.

Dětem děkuji za reprezentaci a úsilí, které do toho daly a vedoucím kroužků za přípravu dětí na plavecký závod.

Hana Kaštanová

vedoucí bazénu