Máme 1. a 2. místo v okresním kole „Soutěže v programování s užitím aplikovaného softwaru“

20.03.2014 / 14:17

V pondělí 17. 3. 2014 v odpoledních hodinách se tři žáci z 8.A zúčastnili na SPŠE Božetěchova Olomouc „Soutěže v programování s užitím aplikovaného softwaru“, a to v kategorii: žáci ZŠ a nižší víceletá G  -  aplikovaný sw – kancelářské aplikace. Celé soutěži předcházela náročná mimoškolní příprava, a to především v Excelu. Soutěž obsahovala i úkoly ve Wordu, a tak soutěžící zúročili předchozí dvouleté tréningy Wordprocessingu.

Žákyně Martina Ivanova byla ohodnocena za svůj výkon a získala 1. místo. Na druhém místě se umístil Štěpán Kratochvíl. Oba tímto postupují do krajského kola.

Všem soutěžícím děkujeme za skvělou reprezentaci školy.

P. uč. Černé děkujeme za jejich přípravu v obou disciplínách – Wordprocessingu a Excelu.

DSCF0567 DSCF0568 DSCF0570 DSCF0572 DSCF0573 obr620 obr621