Naše škola pokračuje ve vykonávání péče o děti a mládež za nouzového stavu

30.03.2021 / 1:05

ROZHODNUTÍ hejtmana Olomouckého kraje o vykonávání péče o děti a mládež za nouzového stavu ze dne 27. 3. 2021

Od 29. 3. 2021 byla opět naše škola pověřena hejtmanem Olomouckého kraje, aby se připojila k zařízením, jež zajišťují pomoc rodičům dětí některých strategických zaměstnání (jedná se o pracovníky policie, záchranných, sociálních služeb, zdravotníky, ap.) . Tuto službu nabízíme žákům 1. – 5. tříd. a dětem přípravné třídy.

Budete-li mít zájem, vyplňte prosím dokument „Čestné prohlášená“. Taktéž nám sdělte minimálně den předem, kdy bude Vaše dítě u nás, časy nástupu a pravděpodobného odchodu. Musíme pro žáky objednat oběd, což lze jen do 13 hod. předešlého dne.

Telefonický kontakt: Ivana Chrudinová 605 843 493

Dokument Čestné prohlášení: zde

Informace k vnitřnímu chodu školní družiny

Při první návštěvě dítěte prosím doneste vyplněný lístek se jménem/jmény osob, které si dítě budou vyzvedávat, jménem dítěte, telefonním kontaktem na Vás. Lísteček si převezmeme ráno u hlavního vchodu školy a domluvíme se s Vámi na pravidlech předávání dětí.

Provoz školní družiny je 6:15 hod. až 16:30 hod.

Mgr. Zuzana Absolonová, ředitelka