Naše spolupráce s DDM Olomouc

06.03.2013 / 14:19

Naše škola dlouhodobě spolupracuje s Domem dětí a mládeže v Olomouci, který pro školy v olomouckém kraji připravuje pestrou nabídku soutěží a olympiád v různých předmětech. Podporujeme naše žáky, aby se soutěží účastnili a získali tak další zkušenosti a motivaci se stále zlepšovat. 27. února se v DDM Olomouc konala konverzační soutěž v anglickém jazyce. Dominika Večeřu ze 7.B, kterého angličtina moc baví, přivítal ve své pracovně pan ředitel DDM Olomouc Mgr. Jiří Dostál a popřál naší škole pěkná umístění. Se samotnou organizátorkou soutěží a olympiád Mgr. Barunkou Trávníčkovou jsme si slíbily další bezvadnou spolupráci.

Mgr. Halka Verna

DSC00941 DSC00936 DSC00937 DSC00939