Návštěvy z mateřských škol v prvních třídách

26.11.2013 / 14:26

V minulém týdnu jsme zase po roce přivítali návštěvy z mateřských škol. Předškoláci již hoří nedočkavostí, touhou a možná i trochu nervozitou, jak to v takové škole vypadá. Proto jsme jim letos nabídli možnost, podívat se do vyučování a něco se i přiučit. Prvňáčci a druháci se ujali funkce staršího zkušenějšího ochránce dětí a zahráli si na učitele. Pomohli předškolním dětem s prací, poradili jim a předvedli něco z toho, co se už sami naučili.

Žáci čtvrté třídy pod vedení paní učitelky Kinštové, nacvičili divadelní program, který se dětem velmi líbil. Byla to jistě krásná a veselá tečka celého dopoledne.

Doufáme, že se dětem z mateřských škol návštěva líbila, tak jako nám, a budou se k zápisu a do první třídy těšit.

Mgr. Zuzana Vacková

DSCF0087 DSCF0096 DSCF0095 DSCF0117 DSCF0131 DSCF0136 DSCF0138 DSCF0144 DSCF0152 DSCF0158