Deprecated: Methods with the same name as their class will not be constructors in a future version of PHP; MailToEncode has a deprecated constructor in /var/www/clients/client13/web29/web/_common/common.php on line 488 Nepokoušej osud! - ZŠ Vítězná Litovel

Nepokoušej osud!

24.10.2014 / 13:44

Nepokoušej osud!

Policie ČR připravila pro žáky 9. tříd projekt s názvem Nepokoušej osud. S programem pro žáky objíždí města České republiky. V kině Metropol v Olomouci proběhla 14.10. premiéra – beseda se žáky, kde se řešily problémy dnešních mladých lidí – kouření, alkohol, drogy, sociální sítě a jejich nebezpečí. Pořadem prováděl mladý vtipný moderátor a představil nám finalistu 2. řady Superstar Michala Hudčeka. Ten nám zajímavě vyprávěl o svém úspěchu, ale také o stinné stránce popularity, o setkání s drogami a alkoholem, o falešných přátelích i lživém bulváru. Konkrétní věci nám z hlediska zákona fundovaně vysvětlila přítomná policistka. Povídání nám Michal Hudček proložil písničkami zpívanými naživo. Deváťákům se program moc líbil a já doufám, že si odnesli ponaučení a budou více přemýšlet nad svým jednáním a jeho možnými následky.

Mgr. Halka Verna

DSC01860 DSC01862 DSC01864 DSC01869 DSC01874 DSC01876