Okresní kolo OVOV

06.05.2013 / 13:29

Úspěch žáků ZŠ Vítězná v okresním kole OVOV v Olomouci

Dne 2. 5. 2013 se družstvo naší školy ve složení V. Stoppaniová, N. Fabiánová, M. Molnárová, K. Labounková, M. Přikryl, P. Pluskal, Š. Hwozdecki a M. Kobza zúčastnilo II. ročníku okresního kola OVOV pod patronací olympioniků Šárky Kašpárkové a Gejzy Valenty. Na atletickém stadionu v Olomouci se závodilo v 7 disciplínách všestrannosti. Za velmi deštivého a chladného počasí družstvo vybojovalo velmi pěkné 4. místo v konkurenci 10 škol. Velký úspěch dosáhla děvčata Hana Pozdíšková, Marie Molnárová a Viola Stoppaniová, která postupují do krajského kola, které se koná 13. 6. 2013 v Hranicích. Děkuji všem žákům za bojovnost a děvčatům přeji co nejlepší sportovní výkony v krajském kole.

Mgr. Anna Rakowská, uč. Tv

CIMG2915 CIMG2927 CIMG2936