Okresní kolo OVOV 3.5.2019 v Olomouci a postup do krajského kola!!!

06.05.2019 / 16:17

Okresní kolo OVOV 3.5.2019 v Olomouci a postup do krajského kola!!!

Tradičně výborné sportovní výkony podali žáci v okresním kole již  10. ročníku Odznaku všestrannosti olympijských vítězů, které se konalo 3.5.2019 v Olomouci.  Ve velmi silné konkurenci se závodilo v 5 disciplínách – trojskok z místa, hod medicinbalem, přeskoky švihadla 2 min., kliky 2 min. a běh na 1 000 m. Výborného výsledku  v soutěži jednotlivců dosáhla Anna Kubálková, která ve své kategorii obsadila 2. místo  a  postupuje do krajského kola. Postupuje i Veronika Smékalová, která skončila na 3. místě.Václav Najer obsadil nepopulární 4. místo. Velmi  dobře závodil i Patrik Galas, který obsadil 5. místo, Agáta Látalová skončila na 10. místě a Kristýna Dvořáková na 21 místě z 42 závodnic. Děkuji žákům za výborné výkony a Aničce a Veronice přeji hodně štěstí v krajském kole, které se koná  28.5.2019 v Hranicích.

Mgr. Anna Rakowská, uč.Tv