Okresní kolo v házené dívek a chlapců.

06.03.2013 / 14:01

Okresní kolo v házené dívek a chlapců.

Dne 29.1.2013 se konalo v Olomouci okresní kolo v házené dívek základních škol a nižších gymnázií. Naše dívky vybojovaly 3.místo. Nejlepší střelkyní turnaje byla naše žákyně z 9.C Simona Dostálová s 16 brankami. Další její spoluhráčky byly Tsyhanyn Karin, Molnárová Marie, Molnárová Tereza, Protivánková Adéla, Dostálová Veronika, Švecová Veronika, Kristková Veronika.

Okresní kolo v házené chlapců se konalo 5.2.2013 ve sportovní hale Zory Olomouc.Ve velké konkurenci se žáci prosadili a po velmi vyrovnaných zápasech všechny vyhráli, obsadili 1.místo a stali se pro rok 2013 přeborníky olomouckého okresu v házené žáků základních škol a nižších gymnázií. Naším nejlepším střelcem byl David Číhal 9.B s 21 brankami. Dalšími hráči našeho vítězného družstva byli Nantl Matěj, Kráčmar Jiří, Hrbček Petr, Přikryl Matěj, Sedlář David, Chytil Radek, Pěruška Tomáš, Štýbnar Adam.

Vyučující Tv Mgr. Zdeněk Kubín