Deprecated: Methods with the same name as their class will not be constructors in a future version of PHP; MailToEncode has a deprecated constructor in /var/www/clients/client13/web29/web/_common/common.php on line 488 On-line testy pro žáky 9. ročníků - ZŠ Vítězná Litovel

On-line testy pro žáky 9. ročníků

07.11.2013 / 15:11

V současné době na naší škole probíhá on-line testování žáků 9. ročníků z českého jazyka, matematiky, anglického jazyka nebo německého jazyka a obecných studijních předpokladů srovnatelných s přijímacími zkouškami na střední školy. Každý žák později obdrží individuální zprávu, ve které budou uvedeny jeho výsledky jednotlivých testů. Zpráva též bude obsahovat porovnání s průměrem třídy, průměrem všech žáků gymnázií a všech žáků ZŠ. Žáci tím získají přehled, co konkrétně do přijímacích zkoušek musí ještě docvičit. Zpráva též nabídne vhodný typ studia pro daného žáka. Toto on-line testování SCIO Stonožka 9 umožnila naše škola všem žákům 9. ročníků tím, že žákům uhradila poplatek za toto testování a že testování zorganizovala v rámci výuky.

RNDr. Miroslava Černá

DSCF0070 DSCF0045 DSCF0052 DSCF0053 DSCF0054 DSCF0058 DSCF0063 DSCF0064 DSCF0066 DSCF0067