On-line testy SCIO pro žáky 9. ročníků

02.12.2016 / 10:19

Stalo se již tradicí, že naše škola na podzim umožňuje všem žákům 9. ročníků vyzkoušet si svoje znalosti z českého jazyka, matematiky a obecně studijních předpokladů prostřednictvím SCIO testů. Letos se testování uskutečnilo formou on-line v učebně informatiky. Výhodou on-line testování je okamžité procentuální hodnocení. Výsledky celého testování ve srovnání se žáky z ostatních škol se žáci a jejich rodiče mohou dozvědět v polovině prosince. Žáci tak získají přehled, co konkrétně do přijímacích zkoušek musí ještě docvičit. Zkušenosti z testování žáky 9. ročníků určitě posunou k větší zodpovědnosti, samostatnosti a věříme, že i chuti do dalšího studia.

RNDr. Miroslava Černá

DSCF4580 DSCF4564 DSCF4568 DSCF4571 DSCF4572 DSCF4579