Ošetřovné

02.04.2020 / 13:27

Úřední hodiny kanceláře pro veřejnost:   pondělí a středa 9:00 hod. – 11:00 hod.

Tel. č. kanceláře:              585 156 201,  731 106 925

Potvrzení k žádosti o ošetřovné dítěte dle aktuálních podmínek vyhlášených MPSV pro rodiče vystavuje škola.

Nárok na ošetřovné náleží od 11.3.2020 s čerpáním kdykoliv v období karantény a uzavření školy.

Potvrzení vydáváme elektronicky na základě zaslaného emailu na adresu jitka.senkova@zsviteznalitovel.cz  s uvedeným celým jménem žáka, třídy a mailovou adresou, na který budete chtít žádost odeslat.

Pokud budete chtít žádost přebrat ve škole osobně, vždy v úřední hodiny po předchozí telef. domluvě.

Veškeré další informace ohledně ošetřovného jsou uvedeny na www.mpsv.cz