Poděkování paní učitelce Ivaně Gregušové

30.06.2016 / 14:21

Pět let školního života jsme společně prožili, dala jste nám základy do života, naučila jste nás číst, psát, počítat, sedět poslušně v lavici, dodržovat školní řád. Nám žákům i rodičům jste otevřela oči, jak se bude náš školní život dále ubírat, zda studovat nebo jít na střední školu, či pouze odbornou. Byly dny, kdy nebylo vše podle Vašich představ a i my žáci jsme měli jiné představy. Byla jste přísná, ale spravedlivá, a proto si Vás budeme pamatovat. My, Vám za to, co jste pro nás žáky udělala, děkujeme a přejeme Vám mnoho osobních úspěchů a kantořina, ať Vás stále baví. Přejí žáci z Vítězné.

Ještě jednou díky!!

5.A  ročník 2011-2016