Pomoc rodičům dětí některých strategických zaměstnání od 4. 1. 2021

30.12.2020 / 13:24

ROZHODNUTÍ hejtmana Olomouckého kraje o vykonávání péče o děti a mládež za nouzového stavu ze dne 29. 12. 2020

Od 4. 1. 2020 byla naše škola na žádost města Litovel pověřena hejtmanem Olomouckého kraje, aby se připojila k zařízením, jež zajišťují pomoc rodičům dětí některých strategických zaměstnání (jedná se o pracovníky policie, záchranných, sociálních služeb, zdravotníky, ap.) Tuto službu nabízíme žákům 3. – 5. tříd.

Budete-li mít zájem, nechte si prosím potvrdit dokument „Potvrzení o zaměstnání“ u svého zaměstnavatele. Taktéž nám sdělte minimálně den předem, kdy bude Vaše dítě u nás, časy nástupu a pravděpodobného odchodu. Musíme pro žáky objednat oběd, což lze jen do 13 hod. předešlého dne.

Telefonický kontakt: Ivana Chrudinová 605 843 493

Dokument potvrzení o zaměstnání: zde

Informace k vnitřnímu chodu školní družiny

Při první návštěvě dítěte prosím doneste vyplněný lístek se jménem/jmény osob, které si dítě budou vyzvedávat, jménem dítěte, telefonním kontaktem na Vás. Lísteček si převezmeme ráno u hlavního vchodu školy a domluvíme se s Vámi na pravidlech předávání dětí.

Provoz školní družiny je 6:15 hod. až 16:30 hod.

Mgr. Zuzana Absolonová, ředitelka