Povídání o Dubaji

25.04.2017 / 7:12

Povídání o Dubaji

Dne 20.4.2017 se žáci z 1.B a ze 4.B zúčastnili besedy s Mgr. Petrou Halaškovou, aktivní kajakářkou a raftařkou, která se pravidelně účastní mezinárodních závodů po celém světě. Tentokrát se děti seznámily s prostředím Spojených Arabských Emirátů, kde se v Dubaji konalo na podzim Mistrovství světa v raftingu. Naše ženská posádka si přivezla 3 medaile. Děti mohly vidět záznamy ze závodů na uměle vybudovaném kanálu, ale také zhlédly spoustu jiných zajímavostí z těchto míst, jako např. extrémní skoky z nejvyšší budovy světa, lyžování v obří hale, závody dromedárů. Nejzajímavější bylo pro děti vyzkoušet si tradiční chlapecký oděv a prohlédnout si i jiné suvenýry a hlavně krásné a cenné medaile.

Markéta Dimovová

IMG_0970 IMG_0971 IMG_0972 IMG_0975 IMG_0976