Deprecated: Methods with the same name as their class will not be constructors in a future version of PHP; MailToEncode has a deprecated constructor in /var/www/clients/client13/web29/web/_common/common.php on line 488 Pozvánka od školní psycholožky pro žáky, rodiče i kolegy - ZŠ Vítězná Litovel

Pozvánka od školní psycholožky pro žáky, rodiče i kolegy

25.03.2020 / 8:37

Milí žáci, vážení rodiče, kolegové.

Protože to bohužel vypadá, že se ještě nějakou dobu neuvidíme, ráda bych vás pozvala na nově vytvořenou Facebookovou stránku Školní psycholožka ZŠ Vítězná https://www.facebook.com/SkolniPsycholozkaZSVitezna . Pro děti i dospělé tam budu přidávat užitečné materiály (plakátky, obrázky, odkazy, apod.) týkající se duševního zdraví, které je v této době zvláště důležité neopomíjet. Pravidelně budu přidávat také výzvy, které vám umožní odlehčit současnou situaci pomocí různých aktivit. Pro sledování stránky není nutné zakládat účet na Facebooku. V případě potřeby mě samozřejmě můžete kontaktovat i přes email helena.krizova@zsviteznalitovel.cz.

Všem přeji mnoho zdraví i potřebného optimismu.

Mgr. Helena Křížová

psycholožka