Předvánoční ladění naší školy

19.12.2014 / 14:14

Předvánoční ladění naší školy

Poslední den školy v tomto kalendářním roce si snad všichni žáci užili se svými spolužáky ve svých třídách, kde se věnovali společenské zábavě. K doladění atmosféry bylo možno zajít si poslechnout vystoupení dětského pěveckého sboru Benjamínek pod vedením paní učitelky Ivety Navrátilové, která s těmito dětmi nacvičila krásné pásmo vánočních písní a koled.

Vystoupení doplnila paní vychovatelka Alena Píchalová Černá, která s dětmi v družině nacvičila několik písní na flétničky. I jim patří velký obdiv za to, jak v krátké době (od začátku školního roku) zvládli základy hry na flétnu tak dobře, že mohou směle vystupovat.

Děkujeme za příjemné doladění předvánoční atmosféry.

Zuzana Vacková

PC192855 PC192858 PC192864 PC192866