Příběhy pana Tydýta

09.02.2017 / 14:32

V pátek 13. ledna jela naše třída s paní učitelkou Gregušovou a paní asistentkou Macháčkovou do Olomouce do Dramacentra na program Příběhy pana Tydýta.

Pan Tydýt je plyšová hračka, kterou dostala holčička Amálka. Protože si Amálka se svou novou hračkou stále hrála, ostatní hračky záviděly a v noci, když Amálka spala, se strhla velká hádka. Pan Tydýt byl nešťastný a smutný, že na něj byly všechny hračky zlé, a proto utekl do světa. Ale i hračky věděly, že to přehnaly a vydaly se do světa pana Tydýta hledat. My jsme jim v tom hledání pomáhali. Prožili jsme několik perných chvilek, museli jsme splnit několik úkolů, ale nakonec všechno dobře dopadlo. Pana Tydýta jsme společně našli, hračky se mu omluvily, a pak jsme pospíchali zpět za Amálkou.

Celý program se nám moc líbil, a protože jsme byli moc šikovní (to říkaly paní lektorky), dostali jsme pana Tydýta s sebou do školy. Teď sedí v naší třídě a hlídá, jak se k sobě chováme. Někdy je trochu smutný, ale věříme, že se to brzy správně naučíme, jak se k sobě máme chovat, a pan Tydýt se bude už jenom usmívat.

DSC_5900 DSC_5910 DSC_5913 DSC_5919 DSC_5934 DSC_5947 DSC_6018 DSC_6026 DSC_6042 DSC_6062 DSC_6104 DSC_6117 DSC_6123