Prvňáčci ve školních lavicích

22.09.2020 / 14:43

Prvňáčci ve školních lavicích

Prvního září 2020 jsme na Základní škole Vítězná přivítali žáky 1. tříd.  V 1. A 24 žáčků přivítala paní učitelka Mgr. Věra Čamková, v 1. B 19 žáčků přivítala paní učitelka Mgr. Lucie Doleželová.

V tento slavnostní den nepřišli žáčci do školy sami, ale se svými rodiči i prarodiči.  Každoročně na naší škole vítáme prvňáčky v jídelně, bohužel letos to nebylo možné, proto paní učitelky přivítaly děti ve třídách.  Ale jako každý rok dostaly děti krásný balíček školních pomůcek od litovelské firmy Kimberly Clark, které touto cestou děkujeme.

A co nás, milí prvňáčci, čeká? Především spousta práce. Postupně se seznámíme se všemi písmeny, které se naučíme číst i psát, tvořit z nich slova a krásné věty, naučíme počítat do dvaceti, zdokonalíme se v plavání , běhání, zahrajeme spousty her, najdeme si nové kamarády a užijeme si zasloužené volno v družině, čeká nás spousta společných veselých zážitků.

V tento den se všichni usmívali, přejeme Vám  - dětem i rodičům, aby úsměv na tváři vydržel po celý rok, nejlépe po celých devět let povinné školní docházky.

Učitelky 1. tříd, ZŠ Vítězná Litovel

IMG_2167 IMG-20200922-WA0000 IMG-20200922-WA0002 IMG-20200922-WA0001