První setkání 1. B a 9. A

18.11.2013 / 14:32

První setkání 1. B a 9. A

Ve čtvrtek 14. listopadu se poprvé setkali prvňáčci z 1. B s nejstaršími a nejzkušenějšími žáky naší základní školy – s žáky třídy deváté, konkrétně z 9. A a paní uč. A. Švecovou. Proběhlo první oťukávání, představení se navzájem, prvňáčci se pochlubili svými školními znalostmi ( a že toho už umí!). A jelikož se nejlépe poznáme při práci, došlo na společnou výrobu dárků na připravovaný Vánoční jarmark. Vše proběhlo ve skvělé atmosféře a výsledek tomu odpovídá: dárečky se zdařily, ti nejmenší mají své velké ochránce a ti největší si zase připomněli dobu pro ně dávno minulou, čas, kdy sami seděli v malých lavicích a učili se číst, psát a počítat.

Fotogalerie uložena na:  http://zsvitezna.rajce.idnes.cz/14.11.2013_Spoluprace_1.B_a_9.A/

Těšíme se na další adventní setkání.                                                                     Ivana Navrátilová

DSC02698 DSC02699 DSC02704 DSC02709 DSC02718