Deprecated: Methods with the same name as their class will not be constructors in a future version of PHP; MailToEncode has a deprecated constructor in /var/www/clients/client13/web29/web/_common/common.php on line 488 Pythagoriáda – školní kolo - ZŠ Vítězná Litovel

Pythagoriáda – školní kolo

18.02.2014 / 15:13

Ve středu 29. ledna 2014 proběhlo na naší škole školní kolo matematické soutěže Pythagoriáda. Úspěšně vyřešilo toto školní kolo celkem 6 žáků. Nejlepší z nich byl Tomáš Němeček ze třídy 5.A, který získal celkem 12 bodů. V pátých třídách se ale dařilo více žákům, dalšími úspěšnými řešiteli jsou Vít Maitner z 5.A a dále Jakub Kolář a Pavel Hampl, oba ze třídy 5.B. V 6. ročníku byl pouze jeden úspěšný řešitel, a to Matěj Faltus ze třídy 6.A. Všichni úspěšní řešitelé postupují do okresního kola Pythagoriády, která se uskuteční dne 14. května 2014 v Uničově.

Všem úspěšným řešitelům blahopřejeme a přejeme hodně štěstí v okresním kole!

Mgr. J. Janowiaková