Regionální kolo soutěže Mladý zdravotník ČČK

05.06.2018 / 17:25

REGIONÁLNÍ KOLO SOUTĚŽE MLADÝ ZDRAVOTNÍK ČČK

V sobotu 2. 6. 2018 se v Pevnosti poznání Olomouc konalo Regionální kolo soutěže Mladých zdravotníků.

Soutěže jsme se neúčastnili přímo jako soutěžící, ale jako pomocný tým zdravotníků. Úkolem bylo maskování figurantů a doprovázení družstev k jednotlivým stanovištím. Stanovišť bylo celkem 10. Děti si na věrně znázorněných situacích, s nimiž se mohou v běžném životě nečekaně potkat, vyzkoušely, jak by poskytly první pomoc kamarádům či neznámým lidem. Na jednom stanovišti se nacházela i naše skvělá zdravotnice paní učitelka Andrea Švecová. V roli porotkyně hodnotila mladé zdravotníky, jak se co nejlépe vypořádají s danou situací.

Byl to zajímavě i poučně strávený sobotní den. Potěšilo nás, že jsme mohli zastupovat naši školu díky paní učitelce A. Švecové

žákyně Anna Uličná 9. A, Klaudie Žváčková 9. B

Více zde: https://zsvitezna.rajce.idnes.cz/2.6.20018_-_REGIONALNI_KOLO_MLADY_ZDRAVOTNIK

a b c d e f g