Rozsvícení vánočního stromu v Litovli

21.12.2017 / 22:30

Že už začíná advent, jsme se mohli přesvědčit v pátek 1. prosince, kdy byl na litovelském náměstí slavnostně rozsvícen vánoční strom za účasti dětí nejen z místních mateřských a základních škol, ale také z Nasobůrek nebo Dětského domova. Již tradičně na této akci zazpívaly naše dětské pěvecké sbory Benjamínek a Mládí. V jejich programu zazněly české a moravské lidové koledy, ale také spirituály a vánoční písně v češtině, latině a angličtině. Svým vystoupením tak pozvaly všechny v publiku i na svůj vánoční koncert. Na závěr zazpíval litovelský smíšený sbor Senzakord, při tónech jehož poslední písně se strom rozzářil tak, jako oči všech dětí, které na tuto chvíli čekaly v publiku.

Mgr. Iveta Navrátilová,

sbormistryně

DSCN3922 DSCN3935 DSCN3936 DSCN3937 DSCN3940 DSCN3941 vanocni strom Litovel 2017 EK9A9921 EK9A9926 EK9A9938