Deprecated: Methods with the same name as their class will not be constructors in a future version of PHP; MailToEncode has a deprecated constructor in /var/www/clients/client13/web29/web/_common/common.php on line 488 SCHOLARIS 2013 - ZŠ Vítězná Litovel

SCHOLARIS 2013

10.12.2013 / 12:53

SCHOLARIS  2013

Ve čtvrtek 28. listopadu žáci všech našich 9. tříd společně navštívili prezentační přehlídku středních škol Olomouckého kraje SCHOLARIS. Na jednom místě se všechny typy středního vzdělání představují svým budoucím žákům a studentům. V rámci této přehlídky se deváťáci dozví vše, co je zajímá. Pro některé je to velmi důležitý krok na cestě volby budoucího povolání.  Součástí tohoto čtvrtečního dopoledne byla také návštěva vybrané střední školy. Naše žáky přivítala Střední průmyslová škola strojnická v Olomouci a Střední zemědělská škola v Olomouci. Chlapci a děvčata si mohli tzv. ohmatat realitu střední školy. To, co viděli a slyšeli, jim jistě napomůže při rozhodování. Ohlasy žáků byly velmi pozitivní. Všichni zúčastnění se k této akci postavili opravdu zodpovědně. Je zřejmé, že neberou volbu svého budoucího zaměření na lehkou váhu.

PhDr. Miroslava Vagnerová